Wynik głosowania!

Szanowni Państwo! Oto zwycięzcy naszego internetowego głosowania na 1 (jedno)  zdjęcie w każdej z 6 galerii  Rodzeństwa naszych Uczniów. Zwycięzcy uzyskali maksymalne liczby głosów w swojej galerii! Serdecznie gratulujemy!

Poniżej wyniki głosowania:

W śnieżnej scenerii lecz przy gorącym i nieustannym aplauzie rodziny, przyjaciół, znajomych bracia: Kevin i Eric podnieśli wszystkich na duchu, lądując na pierwsze miejsce w zimowych puchu galerii nr I  :). Dziękujemy w ich imieniu za liczne miłe komentarze, memy, uśmiechy, serduszka!

W.A.M. to Wiktoria, Alexandre i Maximilien… a to dzięki Wam są oni number one! Galeria nr II aż gotowała się od liczby przychodzących polubień dla całej trójki rodzeństwa. Dziękujemy w ich imieniu za wszystkie polubienia, trzymane kciuki, komentarze od rodziny, znajomych, przyjaciół,  kolegów i koleżanek!

W galerii nr III Fabien i Olivier nie mieli sobie równych pod względem liczby głosów i miłych komentarzy ogromnej rzeszy swoich wielbicieli, którzy nie mogli oderwać się od głosowania tak jak … Fabien od smoczkaJ Gratulujemy!

Wiosenny wianek, żabka i bociek to: Marysia, Tosia i Julian w wiosennej odsłonie-zwycięzcy całej galerii rodzeństwa nr IV. Dziękujemy w ich imieniu za każdy oddany głos, miłe słowa, pozdrowienia i polubienia dla całej trójki tych millusińskich!

Siostry Natalia i Nela zdobyły najwyższą liczbę głosów w galerii nr V. Małe wróżki jak za dotknięciem czarodzieskiej różdżki przyciągały swoich wielbicieli od soboty… do niedzieli! Serdecznie gratulujemy! Nasze galerie rodzeństwa na Facebooku trafiły do ponad 25 tysięcy odbiorców co nas bardzo cieszy. Dziękujemy wszystkim za oddane glosy na każde zdjęcie swoich dzieci w każdej z sześciu galerii. Najwazniejszym w naszym Dniu Rodzeństwa było wywołanie pozytywnych emocji, uśmiechu i niekiedy wzruszenia. Myślimy, że to się udało. Dowodem tego są bardzo liczne miłe komentarze, pozdrowienia od brata, kolegi, wzruszonej babci z Polski, dziadka piszącego po przetraciu okularów, wujka, cioci i sąsiadki, znajomych mamy i taty tych z Polski i Francji i wiele innych dowodów sympatii.

Niekwestionowanymi zwycięzcami nie tylko w swojej galerii … ale i  w pozostałych pięciu pod względem liczby zdobytych polubień jednego zdjęcia są: Milena, Kacper i Fabian!!!. Rodzeństwo zdobyło ponad 300 głosów! Głosowanie na tę przemiłą trójkę „szkrabów” mimo, że zakończone jeszcze nie ustajeJ. Milence, Kacprowi i Fabianowi udało się zaprosić do głosowania liczną rodzinę, przyjaciół, znajomych i wielu sympatyków. To prawdziwy Fun Club! Serdecznie gratulujemy wspaniałej dynamiki głosowania i dziękujemy w ich imieniu i rodziców  każdemu z osobna za oddany głos, komentarz, a także często polubienie strony naszej Szkoły na Facebooku!