Galeria Rodzeństwa Naszych Uczniów

Szanowni Rodzice, 10. kwietnia obchodzimy Dzień Rodzeństwa. Posiadanie rodzeństwa to prawdziwy skarb. Zarówno bracia, jak i siostry to osoby, z którymi kłócimy się często, ale bardzo szybko się też godzimy. Rodzeństwo jest naszą rodziną, ale bardzo często bracia i siostry są również naszymi najlepszymi przyjaciółmi. To właśnie oni wiedzą o nas wszystko i potrafią doradzić, jak nikt inny. Aby upamiętnić rodzinne relacje braci i sióstr postanowiliśmy stworzyć szkolną Galerię Rodzeństwa Uczniów naszej Szkoły. Wielu naszych uczniów ma brata, siostrę, którymi z pewnością chcieliby się pochwalić, pokazać. Dziękujemy wszystki, którzy nadesłali zdjęcia swoich braci, sióstr. Poniżej prezentujemy zwiastun. Całość na Facebooku także 10 kwietnia.Na podstawie przesłanych blisko 200 zdjęć stworzyliśmy kilka galerii zdjęć rodzeństwa uczniów naszej Szkoły. Każde zdjęcie rodzeństwa ma swoją własną przestrzeń graficzną i jutro w czasowych odstępach zaprezentujemy całość w kilku galeriach zdjęć. Poniżej zamieszczamy mini zwiastun.