Zmiana w planie lekcji od 16.01.2021r.

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem godziny policyjnej od godz. 18.00 począwszy od nabliższej soboty tj. 16 stycznia 2021, roku ulega zmianie czas zakończenia zajęć w naszej Szkole.

Decyzję podjąłem po konsultacji z Przewodniczącą Rady Rodziców. I tak:

W  soboty  (począwszy od najbliższej tj. 16 stycznia b.r.) wszystkie lekcje po południu  kończymy o godz. 16.30  oprócz Klasy VIII c i VIII d, które  kończą  w sobotę o godz. 15. 45

W środy wszystkie lekcje kończymy o godz. 16.30

W piątek począwszy od 22 stycznia o godz. 17.40

W załączeniu plan lekcji po dokonanych modyfikacjach. Skróceniu ulegną niektóre lekcje w klasach popołudniowych. Klasy poranne środowe i sobotnie mają lekcje bez zmian.

Skrócone lekcje po południu będą trwały po 20 minut.

Skróceniu ulegną także przerwy. Przerwa będzie dopiero po dwóch zajęciach 20 min. czyli po 40 minutach.

O przerwie, wyjściu na zewnątrz z klasą jak do tej pory decyduje  w dowolnym czasie nauczyciel.

Decyzja o zakończeniu lekcji o godz. 16.30  pozwoli na spokojny powrót do domu przed godziną policyjną bez konieczności specjalnych pozwoleń. Dla tych, którzy mają długą drogę powrotną do domu stosowne zaświadczenia załączymy i prześlemy przez nauczycieli gdy tylko będą dostępne do pobrania i podstemplowania. Podobnie dla nauczycieli.

Jednocześnie proszę –tam gdzie to możliwe by dzieci nie wracały samodzielnie do domu ze szkoły,  lecz były zabierane bezpiecznie przez rodziców.

Przypominam, że w szkole ciągle  obowiązuje ścisłe przestrzeganie Regulaminu Sanitarnego.

Kierownik Szkoły (-) Konrad Leszczyński

 

Do pobrania